info@tmt.cz

+420 469 606 111

T M T spol. s r.o. Chrudim

Katalog modulů linek

Úvod / O společnosti

O společnosti

Naše firma vznikla v roce 1991. V prvních letech po svém vzniku byla činnost společnosti zaměřena především do oblasti projekce a konstrukce strojů a zařízení pro dopravu sypkých a kusových materiálů. V roce 1992 jsme získali vlastní výrobní závod. Postupným rozšiřováním firmy i výrobního sortimentu dospěla firma k současnému výrobnímu programu: konstrukce, výroba a dodávky technologických dopravních celků, dodávky zařízení pro technologickou a mezioperační dopravu sypkých a kusových materiálů, dodávky nosných a ocelových konstrukcí a dalších manipulačních zařízení dle potřeby a přání zákazníka.

Dopravní systémy, zahrnující pásové, článkové, šnekové a řetězové dopravníky, korečkové elevátory, válečkové tratě apod., jsou konečnému zákazníkovi často dodávány včetně řídících systémů, ocelových konstrukcí a montáže vyšší formou dodávky, tzv. „na klíč“.

V současné době je firma T M T spol. s r.o. Chrudim soustředěna včetně všech organizačních a technických útvarů do nově rekonstruovaného objektu (od října 2000), který je součástí vlastního rozsáhlého výrobního areálu.

T M T spol. s r.o. Chrudim získala a průběžně udržuje systém řízení jakosti podle normy ISO 9001:2008, je také vlastníkem Velkého svářečského průkazu, který společnost opravňuje vyrábět ocelové konstrukce podle ČSN EN 1090-2:2008.

Máte zájem o bližší informace?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer eleifend pretium feugiat leo malesuada. Risus dui turpis sit aliquam sagittis Suspendisse Cras diam id tincidunt.

Odeslat dotaz

Tisknout stránku

Jsme spolehlivým partnerem pro vaše záměry!

 • Tradice a zkušenost v oboru více
  než 23 let.

 • Dodávky do celého světa, do všech
  průmyslových odvětví.

 • Velké množství stálých zákazníků,
  kteří jsou nejlepším dokladem naší kvality.

 • Sehraný tým odborníků na všechny
  etapy
  projektu.

 • Zázemí vlastní výroby s nejmodernějším
  zařízením a vybavením.

 • Stabilní, ryze česká firma s mezinárodními
  zkušenostmi.